7019 sok. No: 14/ A - Karşıyaka (Merkez) | 1620 /12 sok 85 /A - Bayraklı (Şube)

akkurt temizlik
mobile-icon

Hemen Bizi Arayın!0232 366 0032

0535 430 73730535 384 9644

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Firma olarak İzmir ve çevre ilçelerinde ev, okul, hastane, ofis gibi bir çok mekanın yanı sıra, ev ya da iş yerlerinin dış cephelerini temizleme konusunda da hizmet vermekteyiz. Temizlik açısından güvenilir ve işini bilen bir ekibimiz tarafından, kaliteli kimyasal temizlik ürünleri ve ekipmanlarıyla temizlemesi zor olan dış cephelerin temizliğini sizler için üstleniyoruz. Temizlenmesinin zor olduğu bu alanları son derece güvenilir ve teknolojik ekipmanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Bu işin sertifikalı bir ekip tarafından yapıldığını da bilmenizi isteriz.

Dış Cephe Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?
Düzenli bir şekilde temizliği yapılmayan dış cepheler belli bir zaman sonra kir ve pisliklerin katmanlaşarak sert hale geldiği herkesçe bilinmektedir. Böyle bir temizliğin yapılması da oldukça zor olabilmektedir. Fakat belli eğitimlerden geçmiş ekibimiz ile oldukça temiz bir iş çıkarıyoruz. Bu ekibimizden dış cepheyi temizlemeyi üstlenen personelimiz dağcılık yöntemi dediğimiz bir yöntemle temizliğini gerçekleştirir. Bizler açısından oldukça kolay olan bu uygulama ile temiz bir görüş sağlamanız için dış cephelerini temizliyoruz. Bunun yanı sıra vinç yardımıyla, teleskop yöntemiyle ya da askılı iskele olarak bilinen yöntemlerle de temizlikleri gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle de yüksekliği az olan binalarda uzun çubuklar şeklinde olan ve ucunda tazyikli be deterjanlı su püskürten bir teleskop yardımıyla son derece kaliteli bir temizlik çıkarmaktadır.

Yüksek Binaların Temizliği
Yüksek olan ve ekipmansız kesinlikle ulaşılamayacak alanların olan AVM, Şirket ya da fabrikaların dış cephe temizliği konusunda da son derece başarılı bir iş çıkarmaktayız.
Olumlu düşünceye sahip referanslarımız, ekibimiz ve tekniklerimiz ile, size tertemiz bir dünya yaşatmak için hizmetinizdeyiz. Bu nedenle bizi tercih ederek temizliğin tadını çıkarın. Sağlıklı bir yaşam için temiz bir dünya sunmak bizi işimizdir.

bayraklı temizlik
bornova temizlik