Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Herkes evinin temizliği ile yeterince ilgilenemeyebilir. Kimi çalıştığı için, kimi çocukları ile ilgilendiği için, kimi de temizlik yapmaktan hoşlanmadığı için gündelikçiler ile çalışmayı uygun buluyor. Ancak gündelikçiler sizlere her zaman biraz daha artan rakamları ile geleceklerdir. Oysa bizler, profesyonel temizlik hizmetini, çok daha uygun rakamlara ayağınıza getiriyoruz. Hem bütçeniz rahat ediyor, hem de sizler.

Organik Temizleyiciler Kullanıyoruz
Ev temizliği söz konusu olduğunda, hijyen de çok önemlidir. Özellikle de evinizde küçük çocuğunuz ya da bebeğiniz varsa, kimyasal içerikli temizleyiciler yarardan çok zarar verebilir. Bizler sizin için bu ayrıntıyı düşünüyoruz ve organik temizleyiciler kullanıyoruz. Bu temizleyiciler sayesinde hem daha uzun süreli hijyen sağlanmış oluyor, hem de sizin ve çocuklarınızın sağlığı etkilenmiyor. Üstelik kullanmış olduğumu tüm malzemeler kaliteli ve sertifikalı. Banyo ve tuvaletlerinizdeki kir ya da pas lekeleri bile bu ürünler sayesinde bir çırpıda çıkıyor. Camlarınız ışıl ışıl oluyor. Her alan için kullandığımız temizleyici birbirinden farklılık gösteriyor.

Dilediğiniz Gün, Dilediğiniz Saat Geliyoruz
Firmamızı arayarak randevunuzu dilediğiniz gün alabilirsiniz. İster tek, ister iki ya da üç kişi de talep edebilirsiniz. Koltuk ve halı silme, balkon yıkama gibi ekstra işlerinizi de belirtebilirsiniz. Profesyonel ev temizliği hizmeti veren firmamız hemen en tecrübeli elemanlarını yönlendirecektir. Mutfak dolaplarınız, buzdolabınız, lavabolarınız, banyonuz, odalarınız köşe bucak temizlenir, ütüleriniz yapılır. Üstelik hayal dahi edemeyeceğiniz rakamlara mükemmel bir temizlik hizmeti alırsınız. Dilerseniz aynı personeller ile çalışmayı da tercih edebilirsiniz. Personellerimizin tamamı güvenilir, güler yüzlü ve deneyimli kişilerdir. Evinizi güvenle bırakabilir ve tertemiz olmuş bir şekilde geri alabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa buna göre de bir temizlik talep edebilirsiniz. Artık evleriniz daha uygun rakamlara, daha temiz.

bayraklı temizlik
bornova temizlik