Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

İZMİR AKKURT TEMİZLİK

İZMİR AKKURT TEMİZLİK

İZMİR AKKURT TEMİZLİK

İzmir Temizlik Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan talep ve önemine paralel olarak şirketimiz 2001 yılında aktif ve kurumsal faaliyete geçmiştir. İzmir profosyonel Temizlik Personel Temini ile bu tarihten itibaren kurumsal müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

İzmir Temizlik Dünyası ailesi olarak Tarafımıza sunulan her projeyi ve iş teklifini en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan örnek olan bir temizlik firmasıdır.

Siz Değerli Müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmanın koşulunun ancak; uzman ve perofosyonel bir ekip ,detaylandırılmış planlama ,nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna; bununda ancak kar eden ve elde ettiği karı doğru finansal planlama-yatırım ve uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve adil tek ticari kuralın bu olduğuna inanıyoruz.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.

Şirket Profili

Şirket Profili

Firmamız Temizlik hizmetleri çalışmalarını profosyonel ekip ve ekipmanları ile siz...

Devamını görüntüle
Misyonumuz - Vizyonumuz

Misyonumuz - Vizyonumuz

Hizmet vermiş olduğumuz İzmir Temizlik sektöründe, teknolojinin getirdiği tüm imkanları...

Devamını görüntüle
ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

İzmir Temizlik Dünyası Kurulduğu yıldan günümüze kadar müşteri memnuniyetini...

Devamını görüntüle
bayraklı temizlik
bornova temizlik