Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

Koltuk Temizliği

Koltuk Temizliği

Koltuk Temizliği

Ev temizliğine başladığınızda tek başınıza temizlik yapmak sizi yoruyorsa ve bir teknik destek almak istiyorsanız akkurttemizlik.com adresinden bizi arayabilirsiniz. Her türlü temizlik işlerinizi profesyonelce yapıyoruz ve sizlere temizliği sunuyoruz. Genel temizlik hizmetlerimiz yanında koltuk temizliği hizmeti de veriyoruz. Koltukları yerinde ve kusursuz temizliyoruz. Her türlü koltuk temizliği konusunda bize ulaşabilirsiniz. Evinizde ve yerinde koltuk temizleme hizmeti almak istediğinizde sizlere en iyi temizliği sunmayı garanti ediyoruz.

Evinizde Koltuklarınızı Temizleyelim
Koltuklarınız kirlendiğinde temizlenmesi için yıkanması gerekebilir. Biz evinize gelerek gerekli işlemleri yapar ve size mis gibi bir temizlik bırakırız. Kullandığımız son sistem makinelerimiz ve derinlemesine temizlik sağlayan deterjanlarla koltukları yıkıyoruz. Özel vakumlama sistemleri ile çalışan makinelerimizle en derindeki kir ve tozları bile çekip alıyoruz. Koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde geliyoruz koltuğun kumaşını ve yapısını inceliyoruz, yapılacak işlemin ne olması gerektiğine karar veriyoruz. Kumaş yapısı, iskelet yapısı, var olan leke ve kirlere bakıyoruz ve sonrasında işlemlere başlıyoruz. İşlemler sonrasında sizlere tertemiz ve pırıl pırıl bir koltuk bırakıyoruz.

Koltuk Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?
Yüksek emiş gücüne sahip makinelerimizle ilk olarak koltuğu süpürüyoruz ve içerisinde hapsolmuş tüm kirleri çekiyoruz. Özel olarak seçilen halı şampuanları ve karışımlarla lekelerin üzerini ıslatıyor ve yumuşamasını sağlıyoruz. Gerekli durumlar var ise leke çıkarıcılar ile zorlu lekeleri fırçalıyoruz, sanayi tipi yıkama makinesi ile yıkama işlemine geçiyoruz. Püskürtme-emme sistemi ile çalışan makinelerle tüm yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Yıkanan koltuklar birkaç saat içerisinde kurumuş olur ve hijyenik olurlar. Biz firma olarak sizlere yardımcı olmak için ve temizlik hizmeti sunmak için daima buradayız. İşinde uzman personelimiz ve profesyonel makinelerimizle birlikte kusursuz hizmet için uğraş veriyoruz ve sizlere hizmet veriyoruz.

bayraklı temizlik
bornova temizlik