Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

Mermer Cilalama

Mermer Cilalama

Mermer Cilalama

Mermer doğal bir taş olup sık kullanmaya bağlı renk kararmaları ve deformasyon sıkıntıları yaşatabilir. Kullanımlara bağlı parlaklığını yitiren mermerler cilalama konusunda ise firmamızdan destek alarak hak ettikleri değeri alırlar. Gerekli cihaz ve özel maddelerle uygulanan mermer cilalama işlemi için firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Mermer cilalama açısından profesyonel ekibimiz bize verilen adrese giderek yerinde olan tüm mermerlerin parlatma işlemlerini kısa süre içinde yaparlar. Firmamız yüksek teknolojili aletlerle mermer cilalamanın yüksek kalitede olduğunu gösterirler. Bize ulaşmanın en kolay yolu irtibat numaralarımızdır.

Mermerler Pırıl Pırıl
Mermerler kullanım alanlarına göre yeni görünümünü kaybeder. Parlaklığını yitiren mermerler için gerekli uygulama firmamız tarafından belirli aralıklarla yapılmaktadır. Mermerlerin dilinden anlayan ve kullanım tarzının nasıl olması gerektiğini bizler kısa zaman içinde müşterilerimize anlatarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mermerlerin cilalama evresi ortalama saat içinde bitmektedir. Kullanım süresi ise hemen olmamalı üstünden en az 6 saat geçmesi gerekir.

Mermerlerin Özenli Bakımı
Mermerlerin kullanım alanları mutfak, banyo, balkon, zemin ve duvarlar olarak bilinmektedir. Dış hava ile temas eden ve sıklıkla kullanılan alanlar mermerlerin kararmasına, eskimesine neden olur. Kaliteli malzemeler ve bilinçli tekniklerle parlatma işlemi kısa süre içinde yapılarak müşterilerimize teslim edilir. Özenle bakılan mermerler yeni hali gibi olur ve kolay kullanıma hazır hale getirilir. Temizlik adı altında yapılan cilalama işleri firmamızın kalitesiyle kısa sürede uygulanır. Kullanım şartlarına uygun mermerlerin cilalama işlemleri firmamız tarafından uygulanır. Zamanla çizilen ve kırılan mermerlerin gerekli bakımı yapıldıktan sonra cilalama işlemleri uygulanmaktadır. Mutfak ve banyo tezgahlarınızı kullanırken çekinmenize gerek kalmadan daha parlak olması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyat ve ödeme konusunda çalışma arkadaşlarımız her türlü kolaylığı sağlayacaklardır.

bayraklı temizlik
bornova temizlik