Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Yaşanılan ortamların temizliği insan sağlığı için çok önemlidir: Özellikle iş yeri ve okul gibi toplu yaşam alanlarının profesyonel kişilerce temizlenmesi bu ortamlarda bulunmak zorunda olan kişilerin sağlığı açısından çok önemlidir. Bu yüzden profesyonel temizlik firmalarından temizlik hizmeti alınarak yaşanılan alanları daha sağlıklı bir şekle getirebilirsiniz.

İzmir'de Hizmetinizdeyiz
İzmir'de faaliyet gösteren temizlik firmamız ile özellikle okullarda ve iş yerlerinde profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle okul temizliği konusunda tecrübeli elemanlarımız çok titiz davranarak çocuklarımızın eğitim alanlarını tertemiz yapıyor. Okul temizliği hizmetinde bulunan ekiplerimiz okul saatleri dışında temizlik işlerini yaparak öğrencilerin eğitim görmelerine engel olmuyor. Çift dereceli eğitim yapılan okullarda 1 saatlik öğle molasında ve akşam ders bitiminde temizlik ekiplerimiz görev yapıyor. Akkurt temizlik firması olarak öğrencilerimizin daha temiz ortamlarda eğitim görmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Okul Temizliği Hizmetleri Nasıl Yapılıyor?
Firmamızda görev yapan temizlik ekibimiz ilk olarak okullarda alan temizliği yaparak okul içindeki çöpleri topluyor. Daha sonra bütün sınıflar, koridorlar, spor salonları, öğretmenler odası ve özel odalarda silme - süpürme işlemleri yapılıyor. Özellikle bu alanlarda elektrikli süpürge yardımı ile bütün tozlar toplanıyor. Ortamlar süpürüldükten sonra nemli bezler ile toz alma işlemi yapılıp mekanların camları siliniyor.

Sınıfların ve diğer ortamların temizlik işlemleri bittikten sonra okul tuvaletlerinin temizliği de yapılarak temizlik hizmeti tamamlanıyor. Akkurt temizlik firması olarak bu temizlik işlerinde teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan yararlanarak öğrencilere daha temiz eğitim ortamları sunuyoruz. Okul yöntemi ile yaptığımız temizlik sözleşmesine göre haftada 5 gün temizlik hizmeti veriyoruz. İzmir ve çevre illerde devlet okullarının yanı sıra özel okullarda ve dershanelerde de uygun fiyatlar karşılığında kapsamlı temizlik hizmeti veriyoruz.

bayraklı temizlik
bornova temizlik