Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

Şirket Profili

Şirket Profili

Şirket Profili

Firmamız Temizlik hizmetleri çalışmalarını profosyonel ekip ve ekipmanları ile siz müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını uygulamakatadır. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan İZMİR TEMİZLİK DÜNYASI , yenilenen internet sitesiyle artık müşterilerine hizmet vermeden önce yapılacak hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi verme imkanı sunuyor.

Temizlik hizmetleri anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ve talepleri ile profesyonel birikimimizi ortak bir paydada buluşturmaktır . Temizlik hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli deneyimli daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, temizlik sektöründeki son teknolojik gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanmaktadırlar.

İzmir Temizlik hizmetleri kapsamında Çekirdek kadromuzun dışında, temizlik hizmeti vereceğimiz alanın ihtiyacına göre ek bir ekip de getirebilmekteyiz. Örneğin, dış cephe cam temizliğinde, vinç kullanmaktayız; plaza gibi yüksek binalarda ise profesyonel dağcılarla çalışmaktayız. İzmir Temizlik Şirketleri .

bayraklı temizlik
bornova temizlik