Bayraklı - İzmir

akkurt temizlik
Hemen Bizi Arayın! mobile-icon

0232 366 0032 - 0535 384 9644

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Genel olarak İzmir ve banliyölerinde hizmet vermekte olan firma ve personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sağlığı son derece ön planda tutulmaktadır. Ofis, havuz, dış cephe, otel, hastane ve klinik gibi daha birçok alanda verdiğimiz hizmetlerle sağlıklı yaşamınıza özen gösteriyoruz. Ayrıca günlük yaşantımızın en az 12 saatini geçirdiğiniz ev ve villa temizliği konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Ev ve Villa Temizliği
Günlük yaşantınızın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz villalar kaliteli mekanlar olmakla birlikte hijyenik açıdan da kaliteli olmalıdır ki, değeri ortaya çıksın. Bu nedenle bu tip mekanların temizliği oldukça ayrıntılı yapılmalıdır. İç ve dış olmak üzere kompleks bir şekilde elden geçirilerek temizlenmesi gerektiğinden, zorluğunu ve hassasiyetini göz önünde bulundurarak, bu hizmeti sizler için vermeye hazırız. Alanında son derece uzman personeller, teknolojik cihazlar ve kaliteli temizlik ürünleri ile sağlıklı bir ortam sunmaya hazırız. Bu tip mekanların temizliği yapılırken sadece iç ya da dış yapılmamalıdır. Eğer yapılacaksa tamamen, yani iç, dış, bahçe ve varsa havuz temizliği bir arada yapılmalıdır. Ancak bu şekilde kaliteli bir temiz ortama sahip olabilirsiniz. Bu nedenle bunca zorlu iş için bizleri tercih ederek, keyfinize bakabilirsiniz.

Temizleme Aşaması
Son derece hijyenik, kaliteli ve hızlı personellerimiz aracılığıyla, adeta kendilerine ait bir mekanı temizliyorlarmış gibi hassas ve özenli bir şekilde temizlenmiş bir ev bulmanız tarafımızca mümkündür. Bu temizlik aşamasında hamam, banyo, WC gibi alanlar fazla bakteri bulundurduğu için özel olarak kaliteli deterjanlarla temizliği yapılır. Bunun yanı sıra depo ve kiler gibi alanların temizliği de üreyebilecek bakteri ve haşerelerin önüne geçeceği gibi bu alanlara da özen gösteriyoruz. Daha sonra oda, salon, mutfak ve merdivenlerde, etkili ürünler sayesinde başarılı bir temizlik elde ediyoruz. Böyle sağlıklı bir ortam için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

bayraklı temizlik
bornova temizlik